Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Зустрічі, конференції та інші заходи

Повідомлення

Перейти до розділу
29 вересня 16:15
4 жовтня о 10.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
22 вересня 18:13
26 вересня о 12.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Зустрічі, конференції та інші заходи

01 липня 2021, 15:17

Голова підкомітету у справах сім’ї та дітей Тетяна Рябуха провела робочу зустріч, під час якої обговорили проблемні питання, пов’язані із запровадженням Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти»

30 червня у залі засідань Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч голови підкомітету у справах сім’ї та дітей Тетяни Рябухи із заступником Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерієм Бушковим та головою Національної соціальної сервісної служби України Владиславом Машкіним. У нараді також взяли участь помічники народних депутатів та працівники секретаріату Комітету.

Ключовою темою зустрічі стало питання ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім'ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів. Зокрема, обговорили, які труднощі можуть виникати під час роботи та наповнення зазначеного банку даних в умовах адміністративно-територіальної реформи, а також проблеми, пов’язані з технічним супроводом Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти».

Розглянули питання щодо створення нової сучасної інформаційної системи соціального захисту, що серед іншого міститиме базу даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та інших осіб.

Розроблення такої системи має відбуватися у тісній співпраці з підкомітетом у справах сім’ї та дітей, а сама база повинна стати індикатором потреб дітей, якими має опікуватися держава, для удосконалення всієї сфери соціального захисту дітей-сиріт, наголосила Тетяна Рябуха.

Довідково. Єдина інформаційно–аналітична система «Діти» (з банками даних) створена  згідно з вимогами Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за замовленням Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.