Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Зустрічі, конференції та інші заходи

Повідомлення

Перейти до розділу
23 серпня 19:14
26 серпня о 10.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
19 серпня 11:24
23 серпня о 13.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Зустрічі, конференції та інші заходи

25 січня 2019, 17:10

Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький взяв участь у форумі "Європа - Україна"

 

Україна має турбуватися про права національних меншин, у тому числі й тих, які потерпають від російської окупації у Криму. Про це заявив на XII Форумі «Європа-Україна» Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Микола Княжицький (м.Ряшев, Республіка Польща).

«Ми стоїмо як молода країна перед цілою низкою викликів тому, що ми нарешті отримали власну суб’єктність. Ми розуміємо, що повинні відбудувати права українців в Україні, яка побувала в радянській імперії. За тих часів наші права порушувалися не менше, ніж права інших національних меншин. Але разом з тим, ми повинні демократичним способом зберегти права національних меншин, те що ми й намагаємося робити. Ми робимо все можливе для підтримки також і тих українців, які живуть за кордоном. Таким чином, перед українською державою в умовах російської окупації усі ці виклики стоять, і ми намагаємося їх вирішити», - сказав М. Княжицький.

Форум «Європа-Україна» - щорічна конференція, що відбувається у Республіці Польща з 2007 року. Головна мета заходу - пошук реалістичної моделі інтеграції України до Європи. На нього з‘їхалися українські та польські політики, бізнесмени, експерти і журналісти. Головні теми панельних дискусій – вибори 2019 в Україні, протидія російській агресії та економічне співробітництво. У межах Форуму відбулась робоча зустріч представників Міжпарламентської Асамблеї Україна-Польща.

Відео