10 листопада 2020 року голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко на засіданні із депутатами з Українсько-німецької групи дружби та Послами обговорив питання співпраці України і Німеччини у кіногалузі. Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.



Ще за розділом
“Новини”
11 червня 2026 19:00
11 червня 2026 07:00
09 червня 2026 08:00
04 червня 2026 16:45
04 червня 2026 07:00
27 травня 2026 11:30
27 травня 2026 11:11
21 травня 2026 08:45
13 травня 2026 12:00
05 травня 2026 12:24