15 листопада Верховна Рада України прийняла Постанову «Про увіковічення пам’яті бійців Національної Гвардії України,  які загинули 31 серпня 2015 року у стін Верховної Ради України, захищаючи свободу та демократію в України».

Як зазначено у тексті проекту, з метою увічнення пам’яті бійців Національної Гвардії України, які загинули 31 серпня 2015 року біля стін Верховної Ради України, керівництву Верховної Ради України доручено розглянути питання створення пам’ятної дошки, зазначивши на ній прізвища чотирьох загиблих бійців Національної Гвардії України: Дебріна І.А., Сластнікова Д.А., Костина О.С., Дацюка Б.В.

Відповідний проект Постанови зареєстровано за № 3275

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

11 червня 2026 19:00
11 червня 2026 07:00
09 червня 2026 08:00
04 червня 2026 16:45
04 червня 2026 07:00
27 травня 2026 11:30
27 травня 2026 11:11
21 травня 2026 08:45
13 травня 2026 12:00
05 травня 2026 12:24