Повідомлення

Перейти до розділу
29 вересня 16:15
4 жовтня о 10.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
22 вересня 18:13
26 вересня о 12.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

01 квітня 2015, 17:58

У місті Маріуполі на базі Маріупольського муніципального камерного оркестру "Ренесанс" проходить Міжнародний фестиваль-конкурс "Музичний листопад"

У місті Маріуполі проходить Міжнародний фестиваль-конкурс «Музичний листопад».

 

 

У м. Маріуполь Донецької області на базі Маріупольського муніципального камерного оркестру «Ренесанс» в рамках національної програми «Обдаровані діти» п’ятий рік поспіль проходить Міжнародний фестиваль-конкурс «Музичний листопад».

Головною метою фестивалю-конкурсу є виявлення обдарованих дітей, підтримка та стимулювання в подальшому творчого розвитку талановитої молоді.

Враховуючи суттєвий внесок проведення подібних заходів у культуру, укріплення міжнародного іміджу України, Комітет з питань культури і духовності на виїзному засіданні до м. Маріуполь ухвалив рішення звернутися до Міністерства культури України з клопотанням щодо підтримки Міжнародного фестивалю-конкурсу «Музичний листопад».

У свою чергу, Міністерство культури України запевнило, що сприятиме забезпеченню відеозапису, телепоказу та висвітленню зазначеного заходу Державною телерадіокомпанією «Культура» та Національним газетно-журнальним видавництвом. Також інформація про фестиваль-конкурс буде розміщена на офіційному сайті Мінкультури.