Повідомлення

Перейти до розділу
29 вересня 16:15
4 жовтня о 10.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
22 вересня 18:13
26 вересня о 12.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

27 березня 2015, 12:05

25 березня відбулася зустріч Голови Комітету Миколи Княжицького з членом Литовської Гельсинської групи («Civil Defence Fund») Стасісом Каушинісом та представниками молодіжної громадянської організації «Baltai Juoda» (Литовська Республіка)

25 березня 2015 р. 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Представники громадянського суспільства та волонтери з Литовської Республіки відвідали Комітет з питань культури і духовності та передали гуманітарну допомогу українським бійцям

 

У Комітеті Верховної Ради України з питань культури і духовності відбулася зустріч Голови Комітету Миколи Княжицького з головою Фонду сприяння захисту громадян Литви, членом Литовської Гельсинської групи («Civil Defence Fund») Стасісом Каушинісом та представниками молодіжної громадянської організації «Baltai Juoda» з Литви.

Головною темою зустрічі був розвиток громадянського суспільства (зокрема, діяльність неурядових організацій з захисту інтересів громадян), волонтерський рух та вільні медіа. Учасники зустрічі обговорили досвід розвитку демократії та правозахисту у країнах ЄС.

 Окрему увагу присутніх викликала ситуація з правами людини в Україні у період військової  агресії на Сході, зокрема, на окупованих територіях. В рамках акції «Спільною дорогою свободи» литовська молодь передала українським лікарням та бійцям, постраждалим у зоні АТО, гуманітарну допомогу та запропонувала своє подальше сприяння в організації лікування українських бійців з зони АТО та врегулюванні питань внутрішніх переселенців на міжнародному рівні.

Наостанок Голова Комітету з питань культури і духовності подякував литовським правозахисникам за візит. У свою чергу, голова Фонду сприяння захисту громадян Литви та молодь з  "Baltai Juoda” висловили бажання і надалі допомагати та доносити правдиву інформацію про ситуацію в Україні.