Про це Павло Сушко повідомив на своїй сторінці. «Система електронного квитка "єдиний електронний квиток" дозволить робити збір даних щодо всіх проданих квитків на усі фільми від кінотеатрів України», — розповідає голова підкомітету. За його словами, для кінотеатрів це відкриває можливості надавати реальну інформацію в режимі онлайн щодо кількості проданих квитків на всі сеанси, тобто працювати прозоро. Для продюсерів та дистриб’юторів — це можливість робити аналітику касових зборів фільмів для планування ефективної промостратегії.

«Над "єдиним електронним квитком" почали працювати в межах робочої групи при підкомітеті у сфері кінематографу та реклами, до якої входять представники кіноіндустрії, зокрема і кінотеатрів, ще минулого року. Завдяки зусиллям Держкіно та Ради з державної підтримки кінематографії вдалося розпочати фактичний процес розробки цієї системи єдиного квитка», — написав Павло Сушко.



 

 
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

11 червня 2026 19:00
11 червня 2026 07:00
09 червня 2026 08:00
04 червня 2026 16:45
04 червня 2026 07:00
27 травня 2026 11:30
27 травня 2026 11:11
21 травня 2026 08:45
13 травня 2026 12:00
05 травня 2026 12:24