Повідомлення

Перейти до розділу
24 листопада 15:36
28 листопада о 9.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
21 листопада 15:00
22 листопада о 9.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

01 листопада 2021, 12:41

Запрошуємо школярів та студентів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Мій парламент за права дитини»

До річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини та 30-річчя її ратифікації Парламентом України за ініціативи підкомітету у справах сім’ї та дітей Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики спільно із Освітнім Центром Верховної Ради оголошено Всеукраїнський конкурс «МІЙ ПАРЛАМЕНТ ЗА ПРАВА ДИТИНИ».

Усі охочі віком від 6 до 18 років можуть взяти участь у конкурсі та поділитися своїми думками щодо теми конкурсу.

Для того, щоб стати учасником конкурсу, необхідно виконати такі умови:

1. Особисто написати есе українською мовою, яке має обов’язково розпочинатися зі слів: «Я маю право/ у мене є право» (обсяг до 1500 символів).

2. Опублікувати есе на сторінці у Facebook. Для наймолодших учасників, якщо в учасника / учасниці немає особистої сторінки у Facebook, дозволяється публікація есе на сторінці одного з батьків АБО на Facebook-сторінці навчального закладу / вчителя дитини.

3. В описі до листа вказати своє прізвище, ім’я, вік та назву закладу, де навчається учасник / учасниця.

4. Обов’язково позначити сторінку Освітнього центру через «@»: @Освітній Центр Верховної Ради України та сторінку Комітету @Комітет гуманітарної та інформаційної політики

5. До опису додати хештеги: #мійпарламентзаправадитини #освітнійцентр

Конкурс триває із 1 до 15 листопада включно.
     
Переможців конкурсу 22 листопада у форматі відеоконференції оголосить народна депутатка України, голова підкомітету у справах сім’ї та дітей Тетяна Скрипка.

За найкращі роботи учасники отримають пам’ятні подарунки – набори книжок і грамоти, а всі інші учасники будуть нагороджені подяками.

Бажаємо успіхів та чекаємо на Ваші есе!

Сторінка події в Facebook.