Комісія з надзвичайних ситуацій міста Київ дозволила кінотеатрам, ресторанам, закладам громадського харчування і театрам працювати після 22 години.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив під час онлайн пресконференції. Зазначене питання на засіданні Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 1 липня озвучив голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Павло Сушко.
Члени Комітету ухвалили рішення і направили відповідне звернення до міської влади.
Робота ж розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів обмежені до 22 години.

Фото зі сторінки народного депутата Павла Сушка у Facebook.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

11 червня 2026 19:00
11 червня 2026 07:00
09 червня 2026 08:00
04 червня 2026 16:45
04 червня 2026 07:00
27 травня 2026 11:30
27 травня 2026 11:11
21 травня 2026 08:45
13 травня 2026 12:00
05 травня 2026 12:24