Комісія з надзвичайних ситуацій міста Київ дозволила кінотеатрам, ресторанам, закладам громадського харчування і театрам працювати після 22 години.
Про
це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив під час онлайн
пресконференції. Зазначене
питання на засіданні Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 1 липня озвучив голова підкомітету у сфері
кінематографу та реклами Павло
Сушко.


Члени Комітету ухвалили рішення і направили відповідне звернення до міської
влади.
Робота ж розважальних закладів та
проведення культурно-масових заходів обмежені до 22 години.Фото зі сторінки народного депутата Павла Сушка у Facebook.
Ще за розділом
“Новини”
11 червня 2026 19:00
11 червня 2026 07:00
09 червня 2026 08:00
04 червня 2026 16:45
04 червня 2026 07:00
27 травня 2026 11:30
27 травня 2026 11:11
21 травня 2026 08:45
13 травня 2026 12:00
05 травня 2026 12:24