Головна > Текстові публікації > Громадські ради при Комітеті

Повідомлення

Перейти до розділу
26 жовтня 20:19
3 листопада о 15.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
13 жовтня 13:13
20 жовтня о 16.10 відбудеться виїзне засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у м. Переяслав посилання...

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Громадські ради при Комітеті

24 червня 2021, 16:59

Робоча група з опрацювання закону про меценатство у сфері культури провела своє перше засідання. До її складу увійшли члени Громадської ради при Комітеті гуманітарної та інформаційної політики

23 червня 2021 року у «Центрі публічної комунікації та інформації» відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над формуванням нормативно-правової бази, спрямованої на підтримку й розвиток меценатства та регулювання меценатської допомоги у сфері культури шляхом внесення змін до положень деяких законів України, а саме «Про благодійну діяльність та благодійні організації», «Про культуру» та «Про рекламу».

Засідання і робота в цьому напрямку ініційовані громадськими радами при Київській міській державній адміністрації (КМДА) та Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.

У засіданні взяли участь члени громадських рад, представники провідних закладів культури України, Українського культурного фонду, громадські діячі, юристи.

Під час зустрічі озвучили багато слушних пропозицій, які юристи та члени робочої групи візьмуть до уваги у своїй роботі задля того, щоб система залучення фінансових та інших ресурсів для суб’єктів діяльності у сфері культури повною мірою відповідала запитам суспільства і стимулювала розвиток меценатства в країні.

Учасники цієї ініціативи планують і надалі проводити такі робочі зустрічі та  надавати свої напрацювання до Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.