Повідомлення

Перейти до розділу
12 жовтня 11:34
До 6 листопада 2020 року можна подати свої пропозиції стосовно відзначення на державному рівні пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році посилання...
08 жовтня 12:13
13 жовтня о 10.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики за адресою: вулиця Садова, 3-А, зала засідань 1016 посилання...

Діяльність Комітету

13 липня 2020, 15:19

Структура Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 


з/п
Назва підкомітетуГолова підкомітетуЧлени підкомітету
1 Підкомітет з питань культурної політики
Княжицький Микола Леонідович
1. Боблях Андрій Ростиславович
2. Богуцька Єлізавета Петрівна
3. В'ятрович Володимир Михайлович
4. Качний Олександр Сталіноленович
5. Констанкевич Ірина Мирославівна
6. Кравчук Євгенія Михайлівна
7. Кузьмін Ренат Равелійович
8. Лерос Гео Багратович
9. Нальотов Дмитро Олександрович
10. Павленко Юрій Олексійович
11. Сушко Павло Миколайович
12. Федина Софія Романівна
2 Підкомітет з питань інформаційної політики Кравчук Євгенія Михайлівна 1. Абдуллін Олександр Рафкатович
2. В'ятрович Володимир Михайлович
3. Кабанов Олександр Євгенійович
4. Качний Олександр Сталіноленович
5. Княжицький Микола Леонідович
6. Кузьмін Ренат Равелійович
7. Павленко Юрій Олексійович
8. Потураєв Микита Русланович
9. Сушко Павло Миколайович
10. Федина Софія Романівна
3 Підкомітет з питань туризму та курортів
Нальотов Дмитро Олександрович
1. Богуцька Єлізавета Петрівна
2. Кабанов Олександр Євгенійович
3. Качний Олександр Сталіноленович
4. Княжицький Микола Леонідович
5. Констанкевич Ірина Мирославівна
6. Кравчук Євгенія Михайлівна
7. Кузьмін Ренат Равелійович
8. Потураєв Микита Русланович
9. Рябуха Тетяна Василівна
10. Сушко Павло Миколайович
11. Федина Софія Романівна
4 Підкомітет у справах сім'ї та дітей
Рябуха Тетяна Василівна
1. Боблях Андрій Ростиславович
2. Богуцька Єлізавета Петрівна
3. Качний Олександр Сталіноленович
4. Констанкевич Ірина Мирославівна
5. Кравчук Євгенія Михайлівна
6. Кузьмін Ренат Равелійович
7. Павленко Юрій Олексійович
5 Підкомітет у сфері кінематографу та реклами
Сушко Павло Миколайович
1. Адбуллін Олександр Рафкатович
2. Кабанов Олександр Євгенійович
3. Княжицький Микола Леонідович
4. Кравчук Євгенія Михайлівна
5. Лерос Гео Багратович
6. Павленко Юрій Олексійович
7. Потураєв Микита Русланович
8. Федина Софія Романівна
6
Підкомітет з питань розвитку гуманітарної сфери в умовах децентралізації
Качний Олександр Сталіноленович 1. Боблях Андрій Ростиславович
2. Богуцька Єлізавета Петрівна
3. Кабанов Олександр Євгенійович
4. Княжицький Микола Леонідович
5. Констанкевич Ірина Мирославівна
6. Кравчук Євгенія Михайлівна
7. Кузьмін Ренат Равелійович
8. Павленко Юрій Олексійович
9. Рябуха Тетяна Василівна
10. Сушко Павло Миколайович