Запрошуємо взяти участь в експертному обговоренні питань реформування законодавства у сфері охорони культурної спадщини

Комітет
07 березня 2024, 15:08

У середу,  13 березня 2024 року, з 14:00 до 16:00 у приміщенні Укрінформу відбудуться експертні обговорення на тему: «Аналіз та синхронізація українського законодавства у сфері охорони культурної спадщини».

Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики у співпраці з Бюро ЮНЕСКО в Україні й Міністерством культури та інформаційної політики України запрошує представників сфери охорони культурної спадщини на публічну презентацію спільного проєкту з питань аналізу і синхронізації українського законодавства у сфері охорони культурної спадщини, а також до обговорення поточного стану нормативно-правової бази з охорони та управління культурною спадщиною, пріоритетів і прогалин з метою внесення відповідних змін до законодавства.

До участі запрошують представників та представниць громадських організацій, державних та комунальних закладів, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, управління культури та культурної спадщини, суб’єкти господарської діяльності всіх форм власності та експерти у сфері охорони культурної спадщини.

Щоб доєднатися, прохання заповнити google-форму до 11 березня: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeg2TF8WFOvWE.../viewform