13 грудня 2021, 14:42 ( Комітет )

У межах Всеукраїнського тижня читання у кулуарах Верховної Ради України буде розгорнуто тематичну книжкову виставку

Цього року в Україні вперше відбудеться Національний тиждень читання. Акцію проводить Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики з 13 по 19 грудня.
Національний тиждень читання — свято, що об'єднує читачів, письменників, бібліотекарів, видавців і книгарів з усіх куточків країни.
Мета заходу — залучити українців до читання, купівлі та дарування книжок, відвідування бібліотек, а також привернути увагу до українського книговидання та літератури, підтримати видавництва, книгарні та бібліотеки; звернути увагу на чинники, що допомагають українцям читати, і проєкти, які роблять книжку ближчою до кожного українця.
Гасло Національного тижня читання: «Знайди свою книжку!»
Подробиці за посиланням https://cutt.ly/xYYcChl
У межах Всеукраїнського тижня читання у кулуарах Верховної Ради України за ініціативи Українського інституту книги пройде книжкова виставка до 30-річчя Незалежності України. «Буде представлено понад 30 видавництв з новинками. Запрошую колег долучитися і також пропагувати читання», — сказала заступниця голови Комітету Євгенія Кравчук під час погоджувальної ради. У відкритті виставки 14 грудня о 12.00 візьмуть участь народні депутати України Микита Потураєв, Євгенія Кравчук, Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.
Ілюстрація: Українська бібліотечна асоціація