Повідомлення

Перейти до розділу
29 вересня 16:15
4 жовтня о 10.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
22 вересня 18:13
26 вересня о 12.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

27 липня 2022, 18:00

Народні депутати України Микита Потураєв, Ірина Констанкевич та Євгенія Кравчук внесли пропозиції до проєкту Закону про медіа (реєстр. № 2693-д)

Головою Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микитою Потураєвим, Першою заступницею Голови Комітету Іриною Констанкевич та Заступницею Голови Комітету, Головою підкомітету з питань інформаційної політики Євгенією Кравчук внесено пропозиції до законопроєкту про медіа.

Пропозиції спрямовані на вдосконалення проєкту Закону про медіа (реєстр. №  2693-д), який Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики у липні 2020 року рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу.

Пропозиції будуть опрацьовані у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики найближчим часом. Переглянути файл можна за посиланням:  https://bit.ly/3cFpP7z.