Повідомлення

Перейти до розділу
20 червня 14:17
24 червня об 11:00 відбудеться відкрите засідання Ради з питань розвитку бібліотечної справи посилання...
14 червня 10:48
15 червня о 14.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

14 жовтня 2021, 12:53

Микита Потураєв та Юрій Павленко долучилися до представлення української кіноіндустрії на 37-му кінофестивалі у Варшаві

 На 37-му Варшавському кінофестивалі відбулася світова прем'єра фільму «Будинок "Слово". Нескінчений роман» режисера Тараса Томенка.

Від Комітету гуманітарної та інформаційної політики до представлення української кіноіндустрії доєдналися голова Комітету Микита Потураєв та член підкомітету у сфері кінематографу та реклами Юрій Павленко.

«Я вкотре переконуюсь, що Україна є частиною великої світової та, зокрема, європейської культурної родини. І тому надзвичайно важливо просувати український кінематограф у світовий культурний простір. Нам є що показати! А наші талановиті режисери та їхні картини часто несправедливо недооцінені не тому, що вони "погані", а через відсутність правильного підходу до просування українського мистецтва у світі. Разом із колегами у складі офіційної делегації відвідав Варшавський кінофестиваль, де демонструвалися одразу три українські картини: "Будинок "Слово". Нескінчений роман", "Носоріг" та "Я працюю на цвинтарі" режисерів Тараса Томенка, Олега Сенцова та Олексія Тараненка. Щиро вдячний всім, хто долучився до організації участі наших режисерів та їхніх стрічок у цьому престижному конкурсі, та за їхнє розуміння того, що потужний розвиток української культури, як показника розвинутого соціуму, є надзвичайно важливим для інтеграції нашої держави у світове співтовариство», зазначив Юрій Павленко в Facebook.

Докладніше про те, як пройшов кінофестиваль, читайте на сайті Держкіно.