Повідомлення

Перейти до розділу
29 листопада 17:09
30 листопада о 13.30 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
28 листопада 11:33
29 листопада о 14.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

04 червня 2021, 16:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні консультації щодо проєкту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (про тимчасове включення програм загальнонаціонального багатоканального (цифрового) мовлення з використанням радіочастотного ресурсу до складу універсальної програмної послуги для забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації)»

 

З 7 по 24 червня 2021 року Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні консультації щодо законопроєкту № 5546 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (про тимчасове включення програм загальнонаціонального багатоканального (цифрового) мовлення з використанням радіочастотного ресурсу до складу універсальної програмної послуги для забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації)» (зареєстрований 21 травня 2021 р.).

Автори законопроєкту: народні депутати України Федієнко Олександр Павлович, Потураєв Микита Русланович, Штепа Сергій Сергійович, Соха Роман Васильович, Горбенко Руслан Олександрович, Брагар Євгеній Вадимович та ін. (загалом понад 30 осіб).

Детальніше див. Консультаційний документ.

Обговорення законопроекту відбувається на Порталі Верховної Ради України для громадського обговорення законопроектів.

Свої пропозиції та коментарі до законопроекту Ви також можете надати шляхом заповнення гугл-форми або на електронну адресу: blyschyk@rada.gov.ua.

Пропозиції приймаються до 24 червня 2021 року.

Після зведення та узагальнення наданих пропозицій 30 червня буде оприлюднено звіт за підсумками публічних консультацій.

Публічні консультації проводяться у співпраці з ініціативою «Модельний комітет» Програми USAID РАДА.