11
травня 2021 року на Полтавщині презентували новий туристичний маршрут Greenways.
Рухатися ним можна пішки,
велосипедом та на байдарці.
Відкривали маршрут голова
підкомітету з питань туризму та курортів Дмитро Нальотов, голова Державного агентства
розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, заступниця голови Полтавської ОДА
Катерина Рижеченко, голова Опішнянської ОТГ Микола Різник та ін.
Проєкт спрямовано на розвиток культури активного
відпочинку та «зелених шляхів» України.


Ще за розділом
“Новини”
11 червня 2026 19:00
11 червня 2026 07:00
09 червня 2026 08:00
04 червня 2026 16:45
04 червня 2026 07:00
27 травня 2026 11:30
27 травня 2026 11:11
21 травня 2026 08:45
13 травня 2026 12:00
05 травня 2026 12:24