23 квітня 2021 року голова
підкомітету з питань туризму і курортів Дмитро Нальотов взяв участь у Міжнародній
туристичній конференції «Туризм. Restart».


Про це народний депутат повідомив
на своїй сторінці. «Говоримо про перезапуск галузі та нові можливості для її
розвитку в реаліях, які зараз склалися», — зазначив парламентар.
До конференції долучилися представники
туристичної галузі, органів влади України та міжнародні експерти
(онлайн-участь) з таких міст: Стамбул, Краків, Клайпеда, Йокогама, Циндао,
Таллінн, Тбілісі, Констанца, Единбург та Момбаса. Переглянути запис можна за посиланням.
Ще за розділом
“Новини”
11 червня 2026 19:00
11 червня 2026 07:00
09 червня 2026 08:00
04 червня 2026 16:45
04 червня 2026 07:00
27 травня 2026 11:30
27 травня 2026 11:11
21 травня 2026 08:45
13 травня 2026 12:00
05 травня 2026 12:24