Оновлений

Оновлений

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

  (вул. Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

8 квітня 2015 року

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

1.                      Проект Закону про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років (р.№ 2540, КМУ).

2.                      Проект Постанови про День пам'яті та примирення (р.№ 2462, н.д. І. Мосійчук, Д.Лінько, І.Луценко, Б.Філатов, В.Парасюк, І.Крулько, Б.Тарасюк, А.Левус, С.Висоцький, Ю.Тимошенко, М.Бондар, В.Соляр, М.Гаврилюк). 

3.                      Проект Постанови про відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні   (р.№ 1441, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод, Ю.Павленко).

4.                      Проект Постанови про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді (р.№ 2394, н.д. Д.Тимчук, М.Матіос).

5.                      Проект Постанови про невідкладні заходи щодо забезпечення інформаційної безпеки України та підтримки національного культурного продукту (р.№ 2022, н.д. Д.Тимчук). 

 

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

6.                      Проект Закону про День пам'яті та примирення (р.№ 2463, н.д.     І. Мосійчук, Д.Лінько, І.Луценко, Б.Філатов, В.Парасюк, І.Крулько, Б.Тарасюк, А.Левус, С.Висоцький, Ю.Тимошенко, М.Бондар, В.Соляр, М.Гаврилюк).

7.                      Проект Закону про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років (р.№ 2539, КМУ).

8.                      Проект Закону про правовий статус та вшанування пам'яті учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті (р.№ 2538, КМУ).

9.                      Проект Закону про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті (р.№ 2538-1, н.д. Ю.Шухевич).

10.                 Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Генеральних штатів (Парламенту) Королівства Нідерланди щодо ситуації навколо повернення до України музейних цінностей (р.№ 2482, н.д. С.Тарута, І.Подоляк, В.Єленський).

11.                 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення захисту релігійних та інших прав громадян)     (р. № 1506, н.д. Р.Сольвар).

12.                 Різне.

 

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку