Повідомлення

Перейти до розділу
13 жовтня 13:13
20 жовтня о 16.10 відбудеться виїзне засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у м. Переяслав посилання...
13 жовтня 10:54
Запрошуємо подавати пропозиції щодо відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 та 2023 роках посилання...

Діяльність Комітету

19 липня 2021, 19:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні обговорення проєкту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

 

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні обговорення проєкту Закону «Про внесення змін  до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» (порівняльна таблиця законопроєкту).

Проєкт змін передбачає удосконалення чинного порядку отримання державної підтримки та забезпечення оптимальних умов функціонування та розвитку кінематографії в Україні. Такі зміни мають на меті врегулювати усі проблемні питання та продовжити динамічний розвиток кіноіндустрії.

Свої пропозиції та коментарі до  зазначеного вище законопроєкту Ви можете надсилати на електронну адресу: ivasenko@rada.gov.ua

Пропозиції приймаються до 30 серпня 2021 року.

Після узагальнення наданих пропозицій і зауважень остаточний варіант законопроєкту зареєструють на поточній сесії Верховної Ради України.