Повідомлення

Перейти до розділу
10 червня 16:41
16 червня о 15.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
10 червня 09:00
14 червня о 10.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...

Діяльність Комітету

08 вересня 2020, 12:30

12 вересня у селі Тарасівка Черкаської області відбудеться урочистий захід з нагоди відзначення дня народження композитора Олександра Кошиця

12 вересня 1875 року народився корифей української хорової культури, етнограф, педагог, засновник і керівник Української республіканської капели Олександр Кошиць.

З метою вшанування діяча цієї суботи, в межах історико-культурної програми «Видатні постаті України», у селі Тарасівка Звенигородського району Черкаської області буде проведено урочистий захід. Початок о 14.00.

Долучаться до події відомі науковці, літератори, громадські діячі, Національний хор ім. Г. Верьовки, Герой України Анатолій Паламаренко, народний артист України Василь Нечепа.
Програма відзначення розроблена Міжнародним благодійним фондом національної пам'яті України разом з Національною спілкою письменників України, профільними міністерствами та місцевими органами влади.
Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на заході щодо відзначення дня народження видатного українського композитора представлятиме народний депутат Софія Федина.