Повідомлення

Перейти до розділу
05 березня 13:32
11 березня об 11.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
04 березня 14:28
10 березня об 11.00 відбудеться виїзне засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1 посилання...

Діяльність Комітету

16 липня 2020, 10:11

22 липня з 10.00 до 13.30 відбудеться онлайн-обговорення проєкту Закону «Про медіа» 2693-д щодо регулювання публічних аудіовізуальних медіа

22 липня з 10:30 до 13:30 Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Національна асоціація медіа та Проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» проведуть онлайн-захід «Проєкт Закону “Про медіа” 2693-д: обговорення регулювання публічних аудіовізуальних медіа (Розділ № 3)».

Під час заходу Катерина М’яснікова, виконавча директорка НАМ та учасниця робочої групи з розробки Проєкту Закону, представить Розділ №3 Проєкту Закону «Про медіа» щодо публічних аудіовізуальних медіа та розповість про зміни, які внесли до цього розділу до повторного першого читання.  Долучиться до обговорення Микита Потураєв, Голова Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики, та Ґерґелій Гоштоній, консультант Ради Європи (Угорщина), з коментарями щодо Розділу №3 стосовно дотримання міжнародних стандартів та кращих практик.

Серед запрошених до виступу експертів та експерток: Ігор Розкладай (ГО «Центр демократії та верховенства права»), Людмила Опришко (ГО «Платформа прав людини»), Ольга Большакова (Національна асоціація медіа), Світлана Остапа (ГО «Детектор медіа»).

До участі у відкритій дискусії запрошені представники  та представниці комунальних телерадіоорганізацій, місцевих медіа, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Дискусія пройде у Zoom. Реєстрація на захід обов'язкова і триває за посиланням: https://forms.gle/PY6982Q6SUdKuesE8 до 20 липня включно.

Підтвердження участі у заході буде надіслане електронним листом 21 липня.

Захід відбудеться за підтримки проєкту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews та у співпраці з Проєктом «Європейський Союз  та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» .