Повідомлення

Перейти до розділу
19 липня 19:00
Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні обговорення проєкту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» докладніше
14 липня 14:05
20 липня о 10.30 відбудеться круглий стіл щодо поширення недостовірної інформації посилання...

Діяльність Комітету

19 липня 2021, 19:00

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні обговорення проєкту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні обговорення проєкту Закону «Про внесення змін  до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» (порівняльна таблиця законопроєкту).

Проєкт змін передбачає удосконалення чинного порядку отримання державної підтримки та забезпечення оптимальних умов функціонування та розвитку кінематографії в Україні. Такі зміни мають на меті врегулювати усі проблемні питання та продовжити динамічний розвиток кіноіндустрії.

Понад рік над документом при Підкомітеті у сфері кінематографу та реклами працювала робоча група, до складу якої увійшли представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно, а також багатьох професійних об'єднань і громадських організацій у галузі кіновиробництва.  14 липня 2021 року відбулось засідання підкомітету, на якому представлена концепція майбутніх змін (Презентація).

Свої пропозиції та коментарі до  зазначеного вище законопроєкту Ви можете надсилати на електронну адресу: ivasenko@rada.gov.ua.

Пропозиції приймаються до 19 серпня 2021 року. 

Після узагальнення наданих пропозицій і зауважень остаточний варіант законопроєкту зареєструють на поточній сесії Верховної Ради України.