Повідомлення

Перейти до розділу
13 грудня 14:42
У межах Всеукраїнського тижня читання у кулуарах Верховної Ради України буде розгорнуто тематичну книжкову виставку докладніше
03 грудня 11:38
10 грудня о 12.00 відбудуться слухання у Комітеті на тему збереження археологічної спадщини та інших культурних цінностей посилання...

Календар заходів

Перейти до розділу
09 листопада 08:15
Календар заходів у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики докладніше

Діяльність Комітету

14 липня 2021, 13:54

До 19 липня відкрита реєстрація на круглий стіл «Ефективність способів захисту державних та приватних інтересів у разі поширення недостовірної інформації»

20 липня 2021 року із 10.30 до 16.00 проходитиме «круглий стіл» на тему «Ефективність способів захисту державних та приватних інтересів у разі поширення недостовірної інформації».

Модератор заходу Олександр Бурмагін, виконавчий директор ГО «Платформа прав людини», адвокат.

«Дезінформація підриває демократію, становить загрозу правам людини, породжує напругу та безлад у суспільстві, а також поширює недовіру до державних органів. З метою створення ефективних механізмів протидії дезінформації та дифамації в Україні, учасники та учасниці круглого столу обговорять правові механізми, міжнародний та український досвід, а також судову практику протидії дезінформації та дифамації в публічній сфері. Окрім того, порушать питання можливих законодавчих змін. Важливою частиною програми обговорення також стануть питання способу захисту репутації осіб та компаній і відповідальності за розповсюдження дезінформації, дифамації та чуток», — йдеться в анонсі.

До участі запрошують представників та представниць медіа, громадянського суспільства, державних органів, міжнародних організацій і представництв, а також адвокатів, правників та суддів. Для цього необхідно зареєструватися за формою https://forms.gle/CJfjtYvimKNH5ZMy5 до 19 липня включно. Підтвердження участі буде надіслано електронним листом разом із програмою та посиланням на захід.

У разі виникнення запитань — звертайтесь за адресою: oksana.totovytska@coe.int.
Подія відбуватиметься офлайн із онлайн-трансляцією.

У «круглому столі» візьме участь голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

Також серед спікерів:

Тарас Тарасенко, народний депутат України, голова підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин;
Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України;
Олена Литвиненко, заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні;
Поліна Лисенко, керівниця Центру протидії дезінформації (tbc);
Оксана Дитинко, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «ДИТИНКО І ПАРТНЕРИ», член Асоціації правників України.

Організовують захід Міністерство культури та інформаційної політики України, Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики, Спільний проєкт «ЄС та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні», Ініціатива з Верховенства Права Американської Асоціації Юристів, громадські організації «Центр демократії та верховенства права» і «Платформа прав людини».