Повідомлення

Перейти до розділу
08 квітня 10:30
14 квітня о 15.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
26 березня 12:46
2 квітня об 11.00 відбудуться слухання у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики в режимі відеоконференції посилання...

Діяльність Комітету

02 квітня 2021, 21:00

Заступниця голови Комітету гуманітарної та інформаційної політики, голова підкомітету з питань інформаційної політики Євгенія Кравчук привітала учасників свята «Бібліотечний ТРІУМФ»

2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, заходом «Бібліотечний ТРІУМФ» завершився Всеукраїнський тиждень дитячого читання-2021.

Піаракція «КОЛО читання. Книга єднає країну!», ініційована Національною бібліотекою України для дітей, в онлайн-форматі залучила 28 бібліотек, 40 письменників та величезну кількість читачів з усієї країни. Учасників події в прямому ефірі привітала заступниця голови нашого Комітету, голова підкомітету з питань інформаційної політики Євгенія Кравчук.
«Дуже приємно було бачити стільки дитячих облич. Це не просто діти, а найактивніші читачі, які надихають ще завзятіше працювати над реформою бібліотек. Сподіваюся, мине зовсім небагато часу, і всі вони зможуть відвідувати сучасні, світлі бібліотеки та Центри надання культурних послуг, — зазначила пані Євгенія. — Мій клас у Чортківській гімназії вчителі досі згадують як один з найбільш читаючих за всю історію закладу. З нас вийшло багато успішних людей, які творять сьогодення. За маленькими українцями – наше завтра і, дивлячись на сьогоднішніх учасників заходу, за нього можна бути спокійними».