Повідомлення

Перейти до розділу
19 січня 14:37
26 січня о 15.15 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
15 січня 14:21
21 січня об 11.00 у режимі відеоконференціяї відбудуться слухання у Комітеті щодо державної підтримки творчих спілок в Україні посилання...

Діяльність Комітету

13 січня 2021, 11:01

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розпочав підготовку до комітетських слухань

12 грудня 2020 року проведено перше засідання робочої групи із організації слухань у Комітеті на тему «Державна підтримка творчих спілок в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення». Під час онлайн-зустрічі визначили доповідачів, запрошених осіб, регламент та черговість виступів учасників.

Слухання заплановано на 21 січня на 11.00. У заході візьмуть участь народні депутати — члени нашого Комітету, представники Міністерств, професійні творчі працівники. Експерти проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи та програми USAID РАДА розкажуть про те, як діяльність творчих об'єднань регулюється в Україні, а також про міжнародний досвід у цій сфері. 

Проєкт рішення за результатами слухань буде основою для висловлення пропозицій. Подивитися пряму трансляцію можна буде на каналі Комітету в YouTube.

Нагадаємо, робочу групу створено відповідно до Рішення Комітету від 2 грудня 2020 року. Усі матеріали слухань будуть зберігатися в Архіві.