Повідомлення

Перейти до розділу
09 липня 16:09
10 липня о 12.00 відбудеться брифінг на тему: «Гроші на культуру: як формуватимуть бюджети на наступний рік?» докладніше
09 липня 15:53
15 липня о 15.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики за адресою: вулиця Садова, 3-А, зала засідань 1016 посилання...

Діяльність Комітету

19 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Верховна Рада України розглянула за скороченою процедурою проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення» (№2036).

Голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної  політики Народний Олександр Ткаченко зазначив, що цей законопроект
спрямований на забезпечення безперервної роботи Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення шляхом надання члену Національної ради права виконувати свої обов'язки до призначення нового члена Нацради.

Законопроектом також пропонується удосконалити процедуру звільнення та призначення Верховною Радою членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, закріпивши законодавчо обов'язковість одночасного призначення членів Національної ради на всі вакантні посади.


Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні 17 вересня 2019 року рекомендував Верховній Раді  прийняти зазначений законопроект за основу та в цілому.

Верховна Рада 292 голосами ухвалила у першому читанні за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».
У законопроекті враховано пропозицію щодо одночасного рейтингового голосування за кандидатів у члени Нацради.
Законопроект готується до другого читання за скороченим наполовину строком подання зауважень і пропозицій суб'єктами права законодавчої ініціативи.