Головна > Документи > Засідання Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
15 січня 07:30
17 січня о 15.30 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики за адресою: вулиця Садова, 3-А, зала засідань 1016 посилання...
08 січня 10:30
13 січня о 14.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики за адресою: вулиця Садова, 3-А, зала засідань 1016 посилання...

Діяльність Комітету

06 вересня 2019, 17:56

Матеріали засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 9 вересня 2019 року


На засіданні Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики ухвалено рішення рекомендувати парламенту підтримати законопроект № 1058 «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографу» щодо державної субсидії для повернення частини витрат іноземним кінематографістам, якщо фільм створювався в Україні. Альтернативний законопроект № 1058-1 членами комітету було відхилено.

Завдяки законопроєктові буде створено умови, які сприятимуть залученню позабюджетних коштів, у тому числі іноземних інвестицій у галузь кіновиробництва, та популяризації української культури. Нагадаємо, через відсутність механізму повернення частини витрат такий відомий серіал, як «Чорнобиль», було знято у Литві, а не в Україні. Також законопроект дасть змогу залучати додаткові кошти в економіку.

 «На один залучений долар іноземні кіношники приводять ще три додаткових долари, які витрачають на супутні сервіси – готелі, транспорт тощо... Тому ми були б раді найближчим часом ухвалити цей закон!» – резюмував Голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.