Головна > Документи > Архів документів

Повідомлення

Перейти до розділу
13 жовтня 13:13
20 жовтня о 16.10 відбудеться виїзне засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у м. Переяслав посилання...
13 жовтня 10:54
Запрошуємо подавати пропозиції щодо відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 та 2023 роках посилання...

Діяльність Комітету

07 липня 2021, 13:20

Участь народних депутатів України – членів Комітету у постійних делегаціях і групах міжпарламентських зв'язків

Участь народних депутатів України – членів Комітету

з питань гуманітарної та інформаційної політики

в постійних делегаціях та групах міжпарламентських звязків

 

1.        

Абдуллін Олександр Рафкатович

 

Член депутатської фракції Політичної партії Всеукраїнське об'єднання «БАТЬКІВЩИНА»

2.        

Боблях Андрій Ростиславович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

3.        

Богуцька Єлізавета Петрівна

 

Член депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

 

4.        

В'ятрович Володимир

Михайлович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

5.        

Кабанов Олександр Євгенійович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

6.        

Качний Олександр Сталіноленович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

7.        

Княжицький Микола Леонідович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

8.        

Констанкевич Ірина Мирославівна

 

Член депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ»

9.        

Кравчук Євгенія Михайлівна

 

Заступник голови депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

10.    

Кузьмін Ренат Равелійович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

 

11.    

Лерос Гео Багратович

 

Позафракційний

12.    

Нальотов Дмитро Олександрович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

13.    

Павленко Юрій Олексійович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

14.    

Потураєв Микита Русланович

 

Член депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

 

15.    

Рябуха Тетяна Василівна

 

Член депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

16.    

Сушко Павло Миколайович

 

Заступник голови депутатської фракції Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

17.    

Федина Софія Романівна

 

Член депутатської фракції Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Інформація підготовлена у співпраці з проектом «Модельний комітет» Програми USAID РАДА