Головна > Документи > Архів документів

Повідомлення

Перейти до розділу
08 квітня 10:30
14 квітня о 15.00 відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у режимі відеоконференції посилання...
26 березня 12:46
2 квітня об 11.00 відбудуться слухання у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики в режимі відеоконференції посилання...

Діяльність Комітету

23 грудня 2020, 12:08

Матеріали спільного засідання Громадських рад Комітету та КМДА від 22 грудня 2020 року

22 грудня відбулося спільне засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА), присвячене розвитку культури меценатства в Україні.

Серед учасників засідання були керівники закладів культури, експерти, культурні діячі та представники міської влади.

Голова секретаріату Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Богдан Кожушко звернувся з привітальним словом до учасників заходу, зазначивши, що таке спільне засідання Громадських рад відбувається вперше і висловив сподівання, що об’єднання зусиль сприятиме більш плідній участі громадськості у формуванні державної політики.

Учасники обговорили пропозиції до закону, який створив би сприятливі правові умови для меценатів, а також обговорили шляхи подальшої взаємодії у цьому напрямку.

Підсумовуючи, модератор засідання Лариса Котлякова, голова Комітету з питань культури Громадської ради при КМДА, подякувала всім учасникам і зазначила, що це засідання є визначальним кроком на шляху прийняття Закону про меценатство у сфері культури.