Фотоальбоми - Нові надходження http://kompkd.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 1 грудня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/75063.html Thu, 02 Dec 2021 10:29:49 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 17 листопада 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/75043.html Wed, 17 Nov 2021 18:37:56 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 9 листопада 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/75026.html Wed, 10 Nov 2021 11:39:34 GMT Виїзне засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 20 жовтня 2021 року (м. Переяслав Київської області) http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/75007.html Wed, 20 Oct 2021 22:00:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 6 жовтня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74987.html Wed, 06 Oct 2021 17:36:33 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 29 вересня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74981.html Wed, 29 Sep 2021 22:00:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 22 вересня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74962.html Wed, 22 Sep 2021 18:12:01 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 15 вересня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74945.html Wed, 15 Sep 2021 14:44:15 GMT Слухання у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики від 7 липня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74888.html Wed, 07 Jul 2021 18:08:17 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 30 червня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74876.html Thu, 01 Jul 2021 15:47:08 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 16 червня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74855.html Fri, 18 Jun 2021 13:20:46 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 2 червня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74830.html Wed, 02 Jun 2021 23:00:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 19 травня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74789.html Wed, 19 May 2021 19:43:20 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 12 травня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74779.html Wed, 12 May 2021 15:51:03 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 28 квітня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74763.html Thu, 29 Apr 2021 10:52:46 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 14 квітня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74736.html Wed, 14 Apr 2021 19:12:43 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 17 березня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74703.html Wed, 17 Mar 2021 17:30:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 11 березня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74691.html Thu, 11 Mar 2021 15:02:55 GMT Виїзне засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 10 березня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74690.html Thu, 11 Mar 2021 12:17:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 3 березня 2021 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74670.html Wed, 03 Mar 2021 18:00:00 GMT