Фотоальбоми - Нові надходження http://kompkd.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 18 листопада 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74535.html Wed, 18 Nov 2020 13:57:41 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 11 листопада 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74523.html Wed, 11 Nov 2020 13:24:16 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 4 листопада 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74510.html Wed, 04 Nov 2020 17:08:48 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 13 жовтня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74496.html Tue, 13 Oct 2020 16:54:24 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 30 вересня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74481.html Wed, 30 Sep 2020 20:00:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 29 вересня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74476.html Tue, 29 Sep 2020 17:59:08 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 16 вересня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74460.html Wed, 16 Sep 2020 17:56:03 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 2 вересня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74445.html Wed, 02 Sep 2020 17:45:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 15 липня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74393.html Wed, 15 Jul 2020 17:18:42 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 13 липня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74384.html Mon, 13 Jul 2020 14:28:45 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 2 липня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74355.html Thu, 02 Jul 2020 17:23:01 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 1 липня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74352.html Wed, 01 Jul 2020 17:15:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 18 червня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74333.html Thu, 18 Jun 2020 17:34:36 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 17 червня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74328.html Wed, 17 Jun 2020 19:15:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 5 червня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74310.html Fri, 05 Jun 2020 20:00:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 3 червня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74305.html Thu, 04 Jun 2020 12:54:01 GMT Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики провів виїзне засідання до державних підприємств «Українська студія хронікально-документальних фільмів» і «Національна кінематека України» http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74280.html Wed, 20 May 2020 20:45:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 14 травня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74272.html Thu, 14 May 2020 14:45:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 13 травня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74267.html Wed, 13 May 2020 09:00:00 GMT Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від 7 травня 2020 року http://kompkd.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74256.html Thu, 07 May 2020 12:30:13 GMT